Sklep internetowy Mozzaika, to nowoczesna przestrzeń, w której znajdziesz inspirujące produkty wielu światowych marek. Mozzaika.eu to unikatowe miejsce, w którym możesz zrobić zakupy swoich marzeń. Poprzez dostępne u nas produkty, pokazujemy naszym klientkom, jak kolorowe może być codzienne życie. Sprzedawane przez nas ubrania, buty i akcesoria są pełne temperamentu, mają charakter oraz duszę, dzięki czemu każdy z artykułów jest absolutnie wyjątkowy.

Oferujemy towary tak uznanych marek jak Desigual, Ice Play, Love Moschino, Frieda & Freddies czy Juicy Couture. Regularnie powiększamy nasz asortyment i działamy w taki sposób, aby każda kobieta znalazła w naszym sklepie coś idealnego dla siebie. Chcemy promować wyjątkowość i niepowtarzalność, a naszym celem jest to, aby nasza klientka znalazła w Mozzaika.eu to, z czym się będzie mogła utożsamić i co umożliwi jej wyróżnienie się z tłumu czymś nietuzinkowym oraz pozwoli wyrazić prawdziwą siebie, nadając tym samym niezwykłego charakteru całej stylizacji.

Tak to się zaczęło…

Prekursorem Mozzaiki.eu było otwarcie w 2019 r. autoryzowanego sklepu stacjonarnego marki Desigual w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie. To właśnie produkty tego słynnego hiszpańskiego brandu sprzedawaliśmy na samym początku. Uroczyste otwarcie salonu Desigual było wielkim wydarzeniem. Fakt ten był nagłaśniany zarówno za pośrednictwem prasy, mediów społecznościowych, jak i lokalnych stacji radiowych.

Samo otwarcie przeszło nasze najśmielsze wyobrażenia. Odnotowaliśmy rekordową liczbę klientów, a sklep odwiedziło także wiele ważnych osobistości. Miasto Szczecin zyskało absolutnie wyjątkowy, wypełniony kolorami i unikatowymi połączeniami wzorów, salon firmowy marki o międzynarodowej sławie i renomie, a klienci C.H. Galaxy mogli cieszyć się z różnorodności i wyjątkowości wyboru, jaki zapewnia marka Desigual.

Wejście do świata online

Po ponad roku działalności stacjonarnej nadszedł dla nas czas, aby wykonać kolejny krok w kierunku rozwoju w branży modowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zdecydowaliśmy się udostępnić nasz wyjątkowy asortyment także w sieci. Tak powstała Mozzaika.eu. – sklep internetowy, który umożliwił dostęp do naszej oferty nie tylko stacjonarnie w Szczecinie, ale także na nieograniczonym obszarze.

Szybko stwierdziliśmy jednak, że chcemy poszerzać naszą dotychczasową ofertę. Naszym marzeniem stało się zapewnić klientkom jeszcze większy wybór, aby mieć pewność, że każda z nich znajdzie w naszym asortymencie coś idealnego i w pełni odpowiadającego jej konkretnym, indywidualnym potrzebom. To właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wyjść poza ramy marki Desigual i zrobić w naszym sklepie prawdziwą oraz pełną kolorów mozaikę możliwości, poprzez zaoferowanie produktów innych znanych, unikatowych marek.

Nowe marki, nowe możliwości

Chcemy, aby na mozzaika.eu Klientki otrzymały tylko to, co najlepsze. Dlatego tak pieczołowitą uwagę przykładamy do tego, aby do oferty nie trafiały przypadkowe produkty, a jedynie te starannie wyselekcjonowane. To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty sprawdzone i renomowane marki jak chociażby Love Moschino, Frieda & Freddies, ICE PLAY, Morgan czy Juicy Couture.

Nieustająco pracujemy nad rozszerzeniem naszego aktualnego asortymentu o kolejne znakomite modowe oryginalne brandy. Spodziewajcie się więc, że wkrótce na wirtualnych półkach Mozzaika.eu pojawią się kolejne wyśmienite nowości.

Serdecznie zapraszamy na bardzo udane zakupy w naszym sklepie – gwarancja jakości i znakomitego stylu :) 

des2.jpg
des3.jpg
des6.jpg
des7.jpg
des8.jpg
6.JPG
des9.jpg